0
Niğde Web Tasarım

Niğde Web Tasarım

Niğde Web Tasarım

Niğde içinde çok fazla firmaya web tasarım hizmeti sağlamaktayız. Bu hizmetlerin her bir tanesine ulaşım sağlayabilmek için lütfen referanslar alanından bizi takip etmeyi unutmayın.

Kurum ve işletmelerin profesyonel bir şekilde web tasarım ihtiyaçlarına karşı yüksek ücretlerle ya da amatör çalışmalarla karşılaşabilmelerini önlemek için, sahip olduğumuz deneyim ve tecrübe, firma maliyetleri, ihtiyaçlarını ve web gereksinimlerini optimize altına alarak büyüme stratejilerine uygun çözümler üretmekteyiz.

Her zaman birlikte çalışmış olduğumuz insanları müşteri değil birlikte bir aile olarak bilmek bizi sürekli olarak işimizi daha iyi yapabilmemiz için teşvik etmektedir.

Bu felsefeyle hem tecrübeli programcılarımızdan hem de grafikerlerimiz oluşan, sıkı çalışma ekibimizin meydana getirmiş olduğu orijinal çalışmalar, web tasarım dünyasında adından fazlasıyla söz ettirdi.

Web tasarım hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Niğde web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Niğde PHP Web Tasarım

PHP, Web uygulamaları yazabilmek için kullanacağınız bir programlama dilidir. Bir Web platformu, basit bir “bize ulaşın" formundan tam tesettürlü bir blog sistemine, çevrimiçi mağazalara ya da forum sistemlerine kadar her şey olabilmektedir.

PHP, sunucu yönlü programlama dili olarak bilinmektedir. Web sunucusunda çalışma sağladığı anlamına gelmektedir. Web programlama dillerinin bir çoğu sunucu tarafında yer almaktadır. Ancak JavaScript gibi bazıları istemciler tarafındadır yani, Web tarayıcısında çalışma sağlarlar.

Sunucu tarafı dilleri, JavaScript ile yapabilmesi oldukça zordur. Birçok şeyi yapabilecekleri için daha fazla esneklik sağlamaktadır; Örnek verecek olursak, dosyalar ve veri tabanlarıyla birlikte çalışma ya da görüntüleri değiştirme gibi. Bunun yanında JavaScript, bugünlerde artış gösteriyor ve sınırlanmaya devam ediyor.

PHP dili hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Niğde web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Niğde Wordpress Web Tasarım

WordPress sayfanızı kurabilmek oldukça kolaydır ve kısa zamanda kurulumu yapabilirsiniz. Kurulum konusunda 2 farklı yöntem vardır ve bunlar manuel olarak wordpress yükleme ya da kontrol paneli üzerinden wordpress yükleme olarak isimlendirilmektedir.

WordPress kurulumu hakkında detaylı bilgilere sitemizden ulaşabilir ve hemen wordpress sayfanızı yayınlayabilirsiniz.

Wordpress hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Niğde web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Niğde ASP Web Tasarım

Session State özelliği ile aynı tarayıcılardan gelen istekleri tanır ve isteklerin yaşam zamanları dolana kadar gelen bütün istekleri saklar. Session State tüm Asp.Net uygulamaları içine default olarak giriş yapmaktadır.

SessionState için uygulamanızın web.config dosyası içinde bir kaç tanımlama yapabilmek gerekmektedir. Şimdi bunlara bir göz atalım.

Mode : Session değerlerinin nerede gizleneceğiniz ifade eder.
Cookieless : SessionID’lerin Cookie’lerde mi yoksa URL içerisinde mi ayarlanacak.
regenerateExpiredSessionID : Yaşam zamanları dolmuş olan sessionları tekrardan meydana getirmek için kullanılır.

ASP dili hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Niğde web tasarım firmamız ile iletişime geçin

Niğde E-Ticaret Sitesi

Son teknoloji ile birlikte yoğun bir internet kullanımı konumlanmış olduğumuz günümüzde internetten yararlanarak para kazanmanın en ideal yollarından bir tanesi olarak E-Ticaret ihtiyaçlarınız sonucunda herhangi bir hizmet veya ürünü istediğiniz internet sitesi aracılığı ile çok sayıda farklı ödeme sistemleri kullanılarak almanıza olanak tanıyan bir platformdur.

Dünya genelinde bu yönde çok fazla hizmet ve ürün sunan pazarlama sahasının yaygın olarak kullanıldığı bu yöntem Türkiye’nin, hatta Dünya’nın her bir köşesinde alışveriş ya da satış yapmanıza olanak tanımaktadır.

Sizde bu sanal ticaret dünyasında yerinizi almak istiyorsanız tek yapmanız gereken Niğde web tasarım firmamız ile iletişime geçmek olacaktır.

YAZAR HAKKINDAYORUMLAR (0)