Hakkımızda

Hakkımızda


Hakkımızda

Art Web Tasarım Merkezi, 2016’da kurulmuş, web tasarım, yazılım, SEO danışmanlığı, katalog ve dergi tasarımı gibi hizmetleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen Tasarım Merkezi, bilişim sektöründe uzman ekipleri ile destek vermektedir. İzmir Art Web Tasarım Merkezi, İzmir ve çevresine beklentiler doğrultusunda hizmet vermekte, kurumsal kimliğe uygun, Google optimizasyonuna ve mobil cihazlara da uygun bir şekilde web sayfası tasarımlarını gerçekleştirmekte, en uygun fiyat politikası ile de ekonomik çözümler sunmaktadır. Kurumsal bir web sitesinin tasarımını profesyonel tasarım ekibi ile gerçekleştiren İzmir Art Web Tasarım Merkezi, web sitelerinin arama motorlarında kolayca bulunması için gereken çalışmaları da gerçekleştirmektedir. SEO çalışmaları yaparak markaların bilinirliliğini artıran Tasarım Merkezi, afiş ve poster tasarımlarının yanı sıra gazete-dergi insert tasarımı, gazete-dergi ilanı ve el ilanları gibi reklam hizmetlerini de özenli ve profesyonelce tasarlamaktadır.

Art Web Tasarım Merkezi Markanın Bilinirliliğini Artırır

Reklam günümüzün en önemli tanıtım araçlarından biridir. Ürün ve hizmet reklamları mutlaka web sayfaları ile de desteklenmelidir. Günümüzde internet kullanıcısının fazla olduğu düşünüldüğünde, web sitelerinin gerekliliği otaya çıkmaktadır. Hem reklam hem de web sitesinin kusursuz bir şekilde düzenlenmesi gereklidir. Art Web Tasarım Merkezi İzmir ve çevresindeki firmaların yanı sıra, Türkiye’nin tüm şehirlerindeki kişi ve kuruluşlara hizmet vermektedir. Profesyonelce arama motoru optimizasyonu yaparak web sitelerinin tanıtılmasını sağlayan İzmir Art Web Tasarım, böylece markanın bilinirliliğini artırmakta ve hedef kitleye çok daha kısa bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. Yazılım desteği de veren İzmir Art Web Tasarım, internet sitelerinin arama motorlarında kolayca bulunabilmesini sağlayacak önlemleri almaktadır.

Sosyal Medya ile Tanıtım

Web tasarım, e-ticaret sitesi, logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, katalog ve dergi tasarımı gibi çok sayıda hizmeti profesyonel ekibi ile veren İzmir Art Web Tasarım Merkezi, sosyal medya yönetimi de yaparak web sitelerinin ve firmaların marka tanıtımlarını geniş kitlelere yaymaktadır. Bu sayede markalar, güvenilir bir kimliğe sahip olmakta, buna bağlı olarak karlılıklarını da artırmaktadır. Ürün ve hizmet satışı için profesyonel ekibi ile destek veren Tasarım Merkezi, ülkenin dört bir yanında hizmet vererek büyük küçük tüm şirketler için çalışmalar yapmaktadır.