0
Kayseri Web Tasarım

Kayseri Web Tasarım

Kayseri Web Tasarım Hizmetleri

Kayseri web tasarım, yenilik, kalite ve hız üzerine odaklanmış olan bir web tasarım şirketidir. Siz değerli müşterilerimizin işletmelerini daha iyi bir yere getirebilmek için sonuç odaklı teknolojilere yer verdik. Kendimizi bütünlük, iş ahlakı ve nihai sonuçlar açısından titizliğimizle tanıtmaktayız. Kayseri Web Tasarım Hizmetleri olarak yıllardır genel anlamda müşterilerimizin daha kapsamlı bir web tasarımı elde edebilmelerini sağlayarak ödüllü ve çarpıcı tasarımlar üretmekteyiz.

Vizyonumuz

Kayseri Web Tasarım Hizmetleri olarak vizyonumuz çok sayıda işletmenin web sitesi türlerini hazırlamaktır. Şık, kolay bulunur, mobil cihazlara uyumlu, hızlı yüklenen ve kolay bir şekilde satış yapılabilen sistemler oluşturmak.

Misyonumuz

Tüm ürünlerimizi ve sürecimizi küçük çaplı işletmelerin başlangıç noktasında ihtiyaç duymuş oldukları her şeyi karşılama konusunda tasarladık. Bizimle birlikte çalışmanın her zaman kolay, hızlı ve sorunsuz bir süreç olmasını sağlamaktır. Siz değerli müşterilerimize web sitelerini en uygun fiyatlarla tam kontrollü sağlamaktayız.

E-mail Reklamcılığı Hizmetlerimiz

Kolay bir şekilde sürükleyip bırakma aracıyla dikkatleri üstüne çeken e-posta pazarlama hizmetleri tasarlayın. Her gelen kutusunda tasarımlarınızın muhteşem bir şekilde görünmesini garanti edilmektedir. E-posta kampanyaları hazırlarken ve gönderirken başka eşi olmayan düzeyde kolaylık ve konfor sağlamaktayız.

İtibar Yönetimi ve Dijital Markalama

İş dünyası içerisinde itibar her şey anlamına gelmektedir. Nokta bulucu gibi inceleme ve sosyal medya siteleri sayesinde kolay ve hızlı bir çevrimiçi itibar elde edebilirsiniz. Yalnızca tek bir sorun var: İnternet dünyası çok hızlı bir şekilde gelişiyor ve birkaç yanlış hareketle 5 yıldızlı derecelendirmede yükselmek isterken dibe de vurabilirsiniz.

Emlak İlan Sistemlerimiz Hakkında

En gelişmiş emlak ilan sistemlerimizle müşterilerinize oldukça kapsamlı bir kullanıcı deneyimi sunabilirsiniz.

Sokak görüntülü haritalama programları ile ilgi çekici tasarımları hizmetinize sunmaktayız.

Multi İlan Sistemlerimiz Hakkında

Multi ilan sistemleri araç satışı yapan siteler gibi sistemleri ve çok daha fazlasını hizmetinize sunmaktadır.

GRAFİK TASARIM HİZMETLERİ

Grafik tasarımı hayal gücünün resme aktarılma sanatıdır. Çeşitli programlar kullanılarak hazırlanmış olan çalışmalar doğal fikirlerle bir araya geldiği zaman içinizdeki resmi dışa yansıtmış olursunuz.

Biz Ne Yaparız

Grafik tasarım çalışmalarımızda afiş tasarımından kurumsal kimliğe kadar çok geniş bir alanda hizmet vermekteyiz. İnternet ve reklam dünyasının popüler ismi olmak, müşterilerinizi profesyonel çalışmalarınızla etkilemek istiyorsanız Kayseri Web Tasarım Hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bunun haricinde;

 • Görselliğinizle etkilemek,
 • Müşteri kitlenizi ikna etmek,
 • Farkındalık yaratmak,
 • Kreatif çalışmaları yapmak,
 • İnternet çağını takip etmek,
 • Hizmet ve ürünlerinizi en etkili biçimde tanıtabilmek için grafik tasarımlarından faydalanın.

LOGO TASARIMI HİZMETLERİ

 • Kutu ambalaj tasarımı
 • Kurumsal kimlik tasarımı
 • Afiş tasarımı
 • Banner tasarımı

Mobil Pazarlama Hizmetleri

Mobil pazarlama sistemi çok sayıda yeni müşteri kazanmanıza yardımcı olan son teknoloji sistemidir. Daha fazla harcama yapan müşteriler daha çoğunlukta! Müşterilerinizle iletişim kurmak, onlarla bağlantı kurmak ve müşterilerin tekrar sizi tercih etmelerini sağlamak için başarılı bir mobil pazarlama sistemi kurarak kampanyanızı başlatmanıza yardımcı oluyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Online pazarlama sahası, pazarlama dünyasının en popüler yöntemleri arasında yer almaktadır. Ancak çok fazla mobil kullanıcı çevrimiçi pazarlama kampanyalarının olası potansiyelini küçültebilir. Cep telefonu sahiplerinin sayısı daha çok olduğundan bir mobil pazarlama sisteminin etkinliği ve nihai başarısı günümüz teknolojisinde oldukça popüler bir pazarlama sistemi olan çevrimiçi pazarlama yönteminden beklentileriniz daha fazla olacaktır.

Mobil Uygulama Geliştirme Hizmetleri

HTML5, duyarlı tasarım ve CSS3 kullanan ve elde taşınır cihazlarda web siteniz için sorunsuz bir şekilde deneyim sağlamanıza yardımcı oluyoruz.

Mobil Web Siteleri Hizmetleri

Kayseri Web Tasarım Hizmetleri olarak bir dizi web ve mobil hizmetler sağlamaktayız. Buna strateji, mobil tasarım ve uygulama geliştirme sistemlerimizde dahildir.

SMS Pazarlama Hizmetleri

Şirketiniz için tasarlanmış kurumsal SMS pazarlama alanımız pazarlama yapan değerli müşterilerimizin potansiyel müşterileri hareket halindeyken bile anlık iletişim kurmasına ve etkileşim halinde olmasına imkan tanır.

NE YAPIYORUZ

EasySeo gibi şirketler dünyanın önde gelen birçok marka için oldukça güvenilir mobil pazarlama ortağıdır. Müşterilerimiz tercih yönetimi mobil teknolojimizin ve zengin analiz sahamızın gücünü ortaya çıkartan stratejik hizmetlerimiz hakkında anlık bilgi sahibidir. Bütün bu yaşam döngüsü boyunca mükemmel seviyede bir müşteri deneyimi meydana getirebilmek için kapsamlı yeteneklerimiz MMS, SMS, web, mobil, ses, QR kodları ve e-posta aracılığı ile kullanın.

Mobil Pazarlama Hizmetlerimiz
 • Mobil ticaret
 • SMS Pazarlama
 • Mobil Arama Kampanyaları
 • Mobil Web Siteleri
 • Mobil Uygulama Geliştirme
 • 2D Barkodlar / QR Kodları
 • Mobil Pazarlama ekran kampanyaları

Soyal Medya Pazarlamacılığı Hakkında

Günümüz teknolojisinde oldukça güçlü bir iletişim aracı haline gelen sosyal medya, şirketlerin markalarını karakterize ederek ve müşteri potansiyeli daha da genişletirken bulunmuş oldukları yere ulaşmalarını sağlamaktadır. Eğer doğru bir şekilde kullanılırsa sosyal medya üzerinden pazarlama yapmak doğal bağlantılar kurmaya imkan tanıyan ve bilinçlendirme, trafik ve marka tanıtımına yardımcı olarak SEM ve SEO’da dahil olmak üzere farklı pazarlama yöntemlerinin etkinlik seviyesini arttırabilir. Sosyal medya yönetimi, stratejisi ya da reklamcılım işi ile ilgileniyorsanız biz size her konuda yardımcı olabiliriz.

SOSYAL MEDYA STRATEJİSİ GELİŞTİRME HİZMETİMİZ

Sosyal medya çalışmalarından gözle görünür sonuçlar elde etmenize yardımcı olan yüksek tirajlı sosyal medya danışmanlık hizmeti sağlamaktayız.

SOSYAL MEDYA REKLAMCILIĞI YÖNETİMİ HİZMETİMİZ

Sosyal medya platformunda reklamcılık hizmetlerimizin hızlı bir şekilde büyüme sağladığı kanıtlanmıştır. Sosyal medya üzerinden reklam vererek müşterilerimizin %100 ‘ünde olumlu sonuç alınmıştır.

SOSYAL MEDYA İÇERİK TASARLAMA HİZMETLERİMİZ

Çevrimiçi sosyal medya kullanarak tekliflerinizi dolaylı ya da direk olarak pazarlamanıza yardımcı olabilmek için bir takım sosyal medya gönderme ve yazma hizmeti sağlamaktayız.

Sosyal Medya Pazarlama Sistemi Nedir?

Sosyal medya üzerinden pazarlama yapmak ya da pazarlama iletişimi, SMM ve marka hedeflerini gerçekleştirebilmek için çok sayıda sosyal medya ağını uygulayan bir internet pazarlama şeklidir. Öncelikle sosyal medya pazarlaması videoların, içeriklerin ve imajların pazarlama amacı ile sosyal paylaşımların haricinde ücretli sosyal medya reklamcılık hizmetlerini kapsayan etkinlikleri de içerisinde barındırmaktadır.

Sosyal medya yönetimine neden ihtiyacınız var?

Şirketiniz hangi alan üzerinde faaliyet gösterirse göstersin günlük olarak müşterileriniz sosyal medya platformlarını kullanıyor. Onları sisin alanınızda tutmayı ve size bağlı kalmalarını önemsiyoruz. Bu şekilde potansiyel müşterilerinizin ilk tercihi her zaman siz olursunuz

Şirketinizi arayan çok sayıda insan var.

Şirketiniz hizmet ya da ürün sunuyorsa bu konu hakkında konuşan ve bu hizmeti sağlayan şirketleri arayan çok sayıda insan olduğundan emin olabilirsiniz. Sosyal medya yönetim hizmetlerimiz birçok işletmenin sohbetlerde yer almasına ve yeni müşteriler kazanmanıza yardımcı olacaktır.

İnsanlar sosyal medya platformlarında şirketinizden bahsediyorlar.

Müşterilerinizin firmanız hakkında yapmış oldukları konuşmaları sosyal medyada dinlemeniz ve olası endişelerine yanıt bulmanız gerekmektedir. Sosyal medya yönetim hizmetlerimiz, firmanızın sunmuş olduğu hizmetleri olumlu yanlarını vurgulama ve olumsuz ifadelere ise büyük bir içtenlikle cevaplamaya odaklıdır.

Şirketler uzman sosyal medya yönetimini fazlasıyla hak ediyor.

Çoğu pazarlama yöneticisi ve şirket sahipleri bütün sosyal medya ağlarını yönetebilmeleri için zaman ayıramamaktadır. Şirketimizin her bir çalışanı sertifikalarını sosyal medya yönetimi alanında kazanmış ve acentemiz yeni müşteri tabanına ve pazarlama hedeflerine kolaylıkla ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Web Tasarım Örneklerimizi Görmek için Burayı Tıklayın.

YAZAR HAKKINDAYORUMLAR (0)