Hizmetlerimiz

Katalog / Dergi Tasarımı

Katalog-Dergi Tasarımı

   Katalog-dergi tasarımı, firmaların sunduğu ürün ve hizmetlerle ilgili ayrıntılı bilgilerin, özelliklerin, teknik bilgilerin yer aldığı etkili tanıtım yöntemlerin arasında bulunmaktadır. Firmaların sıklıkla kullandığı araçlardan biri olan katalog-dergi tasarımı, firmanın tanıtımının yanı sıra ürünlerin sergilenmesinde büyük kolaylık sağlamaktadır. Profesyonelce yapılan katalog-dergi tasarımı, firmanın kalitesini ön plana çıkarmakta, ayrıca sektörde firmanın kalitesi ve farkı da sergilenmektedir. Art Web Tasarım Merkezi, profesyonel ekibi ile özgün tasarımlar gerçekleştirmektedir. Katalog-dergi tasarımı hizmetini kusursuz bir şekilde yerine getirmekte ve profesyonel grafik tasarım ekibi ile destek vermektedir. Katalog ve dergi tasarımı yaparken içerik desteğinin verilmesi de önemlidir ancak bu çalışma ekstra bir maliyet getirmektedir.  

İzmir Katalog-Dergi Tasarımı Yapılırken Hedef Kitle Belirlenmeli

   Katalog-dergi tasarımı yapılırken profesyonel destek almak tasarımın kusursuz bir şekilde sonuçlanmasını sağlamaktadır. Katalog ve dergi tasarımı ciddi bir iştir ve kesinlikle profesyonel grafik tasarımcılar tarafından uygulamalıdır. Art Web Tasarım Merkezi, profesyonel tasarım ekibi ile hizmet verirken öncelikle hedef kitleyi belirlemekte  ve buna göre çalışma gerçekleştirmektedir. İzmir’de katalog-dergi tasarımı yapan çok sayıda firma bulunmaktadır ancak hepsinin kusursuz bir tasarım gerçekleştirdiğini söylemek imkansızdır. Tasarım şirketlerinin en büyük sorunu içerik üretememeleri ve kusursuz bir tasarım gerçekleştirememeleridir. Katalog ve derginin tasarlanmasında tasarımın yanı sıra içeriğinin okutulması da önemlidir. Bunun için yine tasarımın profesyonelce yapılması gereklidir. Düz bir yazı ile ya da sıradan fotoğraflarla tasarlanmış bir katalog ya da dergi göze hoş gelmemekte, dolayısı ile hedeflenen amaca ulaşılamamaktadır.

Profesyonel Destek Alınmalıdır

   İzmir Katalog-dergi tasarımı yapılırken kurumun hem tanıtım hem de bilgilendirme amacının gerçekleşmesi gereklidir. Art Web Tasarım Merkezi, katalog ve dergilerle ilgili tüm görselleri ve yazıları uzman ekibi ile dizayn ederek firmaların hedef kitleye çok kısa bir süre içinde ulaşmasını sağlamaktadır. Tasarım Merkezi’nin profesyonel ekibi tarafından gerçekleştirilen görsel uygulamalarla kitlelere ulaşılabilmekte, böyle hizmet ya da ürünün tanıtımı akılda kalıcı bir şekilde yapılabilmektedir. Reklam günümüzde ürün ve hizmetlerin tanıtılması için en önemli bir yol olmaktadır. Özellikle katalog ve dergi ile yapılan reklamların da doğru bir çalışma ile hedef kitleye ulaştırılmasında büyük önem bulunmaktadır. Bu nedenle katalog ve dergi tasarımı için profesyonel firmalardan destek alınması tavsiye edilmektedir.