Haberler

APAK OSGB 8 AYDIR BİZİMLE
10 Tem

APAK OSGB 8 AYDIR BİZİMLE

Apak OSGB 15/08/2009 tarihli ve 27320 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan yönetmeliğe göre Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bünyesindeki İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü denetiminde faaliyet göstermek üzere yapılanmış.Özel Hukuk Tüzel Kişisidir.5.10.2011 tarih 125 sayı ile T.C Çalışma Bakanlığı Ortak Sağlık Ve Güvenlik Birimi olarak yetkilendirilmiştir.Yaklaşık 7 aydır sosyal medya hizmeti verdiğimiz APAK OSGB hem facebook hemde instagram da tanıtım ve reklamını yapmak bize gurur verir.

Daha Fazlası
EGEHAB BİZİMLE ÇALIŞMAYI TERCİH ETTİ
10 Tem

EGEHAB BİZİMLE ÇALIŞMAYI TERCİH ETTİ

Ege Hab İç ve Dış Tic. Ltd Şirketi hem Türkiye`de hem de Avrupa`da faaliyetlerine devam eden uluslararası standartlarda belge ve yetkilere sahip seçkin bir kuruluştur. İçerisinde bulunduğu sektörde yatrımlarını ve müşteri portflöyünü her geçen gün arttırarak kalitesine güven katan Ege Hab iç Ve Dış Tic. Ltd. Şirketi Türkiyedeki öncü kimligini kısa zamanda Avrupa ülkelerine taşımış ve elde ettiği başarılar sonrasında sektörde etkili çözüm ortağı olarak lanse edil+meye başlanmıştır.

Daha Fazlası
KUL YUFKA
8 Tem

KUL YUFKA

Ev yemekleri denince akla gelen Kul Yufka #katalog tasarımı için Art Web Tasarımı tercih etti. Günlük el açımı yufka, kıymalı mantı, paçanga böreği, sigara böreği, kıymalı mantı, çıtır mantı, lavaş,çiğ kadayıf,içli köfte gibi bir çok ürün çeşidi bulunmaktadır.

Daha Fazlası
ROLL-UP TASARIMLARIMIZDAN FEİNKOST BİGA
7 Tem

ROLL-UP TASARIMLARIMIZDAN FEİNKOST BİGA

Bu zamana kadar #broşür ve #kartvizit tasarımlarını yaptığımız Feinkost Biga bu sefer de ROLL - UP tasarımı için kapılarımızı çaldı.Onlar tarafından bu kadar tercih edildiğimiz için gurur duyar ve onlar için elimizden geleni yapmaya hazır olduğumuzu belirtmek isterim. Hızla büyümekte olan Feinkost Biganın yanında olmaktan gurur duyuyoruz.

Daha Fazlası
FEİNKOST BİGA
6 Tem

FEİNKOST BİGA

Daha önce broşür tasarımı için kapımızı çalan feinkost biga bu sefer kartzittasarımı için tekrar kapılarımızı çaldı.Büyümeye devam eden feinkost biganın bu süreçte bizi tercih etmesi bizi gururlandırdı ve feinkost biga için kolları sıvadık.Yaptığımız tasarım sonucunda beğenileri ve övgülerini kazandığımız Feinkost Biga`nın yanında olmaktan gurur duyuyoruz.

Daha Fazlası
FEİNKOST BİGA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR!
5 Tem

FEİNKOST BİGA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR!

Bugün Almanya Karlsruhe`de yer alan Feinkost Biga üretim kapasitesi bakımından Almanya`nın sayılı unlu mamuller tesislerinden birine sahiptir. Bu modern tesislerde, su böreği başta olmak üzere simit-poğoça grubu,börek çeşitleri,pide,lahmacun gözleme,içliköfte,kurabiye çeşitleri ve pasta gibi birçok ürün çeşidinin üretimi gerçekleşmektedir.Feinkost Biga çok yakında Almanya Karlsruhe dışında birçok yerde hizmet vermeye başlayacaktır.Feinkost biga bu süreçte broşür tasarımı için Artwebi tercih ett

Daha Fazlası
HOMOPSYCHOLOGİCUS ÇOK YAKINDA SİZLERLE!
1 Tem

HOMOPSYCHOLOGİCUS ÇOK YAKINDA SİZLERLE!

Geçtiğimiz günlerde#webtasarım hizmeti için Art Web Tasarım`ın kapısını çalan Homopsychologicus kendisini diğer psikolog sitelerinden ayıracak muhteşem bir web sitesi tasarlamamızı istemişti bizde homopsychologicus için kolları sıvadık. verdiği sınırsız hizmet sayesinde insanlara fayda da bulunmak ta olan ve yeni yapılacak olan bu sitede bu hizmetlere yer vermek istemiştir.

Daha Fazlası
GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE NELER YAPTIK
30 Haz

GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE NELER YAPTIK

2005 yılından günümüze kadar gelen Rustik Turizm #webtasarım için Art Web Tasarım`ı tercih etti. Deneyimli Personelleri ile Ümraniye de Hizmet Vermektedirler.Turizm sektörünün önde gelenlerinden olan Rustik Turizm, Turizim sekötürnde benimsediği güvenilirlik üstün hizmet kalitesi ve anlayışıyla ülkesinde refarans olma ayrıcalığını yaşamak için uçak biletlerinde tur hizmetlerinde ve vize işlemlerinde daima tercih edilen örnek kalınan bir marka olmaktadır

Daha Fazlası
GÜVEN KİSAN ART WEB TASARIM`I TERCİH ETTİ
28 Haz

GÜVEN KİSAN ART WEB TASARIM`I TERCİH ETTİ

Otomotiv sektörünün liderlerinden olan Güven Kisan ART WEB TASARIM`ı tercih etti.Otomotiv sektöründe uzun süredir cam kriko üreticisi olarak hizmet veren misyonu,vizyonu,tecrübesi ile büyük referanslara imza atmış olan Güven Kisan #webtasarım için ART WEB TASARIM`ı tercih etti.

Daha Fazlası
MAYSAN MANDO FARKLILIK VE YENİLİK İÇİN ART WEB TASARIMI TERCİH ETTİ
23 Haz

MAYSAN MANDO FARKLILIK VE YENİLİK İÇİN ART WEB TASARIMI TERCİH ETTİ

Otomativ sektörünün başrollerinden Maysan Mando Bilboard Tasarım için ART WEB TASARIM`ı tercih etti. Sokaklarda yenilik ve farklılık isteyen köklü firmalardan Maysan Mando bu arayışı ART WEB TASARIM`da buldu. Maysan Mando için yaptığımız afiş tasarımları sokaklardaki bilboardlarda yerini aldı. Müşterilerimizi dikkat çekici ve farklı tasarımları ile buluşturuyoruz. Sizlerde bilgi almak için bizimle iletişme geçiniz

Daha Fazlası
FİBERTEK İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLADIK
21 Haz

FİBERTEK İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLADIK

İnternet sektörünün başrollerinden olan ve bunun yanıda film, dizi keyfi olup kota ve hıza takılanlar için tek adres Fibertek İnternet! Fibertek, İzmir bölgesinde sağladığı fiber internet sayesinde internet kullanıcılarına nefes aldıracak. Siz sınırsız internetin keyfinin sürerken bizde ART WEB TASARIM ekibi olarak Fibertek için #Katalog ve #WebTasarım çalışmalarına tüm süratimizle devam ediyoruz!

Daha Fazlası
EYSAS İÇİN KOLLARI SIVADIK
21 Haz

EYSAS İÇİN KOLLARI SIVADIK

Eysas Ege Yol Süpürme Araçları #Logo, #KurumsalKimlik, #WebTasarımı için ART WEB TASARIM`ı tercih etti.Misyonu, Vizyonu, Tecrübesi ile 7/24 kaliteli hizmet veren, yedek parça hizmeti konusunda güçlü bir tedarikçi olan firma`nın tasarımları emin ellerde!

Daha Fazlası