Haber Detay

TOFAŞ'IN HACK-AUTO KAMPI GENÇLERE FIRSATLAR SUNUYORTOFAŞ'IN HACK-AUTO KAMPI GENÇLERE FIRSATLAR SUNUYOR
21 Kas

TOFAŞ'IN HACK-AUTO KAMPI GENÇLERE FIRSATLAR SUNUYOR

3İK otomotiv sektöründe kariyer düşünen adaylar için; sektörü Tofaş Türk Otomobil Fabrikası’nda keşfederek, Tofaş’lı yöneticiler ile bir araya gelip onları yakında tanıyabilecekleri, case aktivitelerine katılarak ticari ve finansal kararlar alarak, tüm iş süreçlerini yönetebilecekleri eşsiz bir deneyim yaşatmak için yarattıkları Hack-Auto Kariyer Kampı’nın ortaya çıkışını dün gibi hatırlıyoruz.

İş Tanımı

Hack-Auto; Tofaş'ın bünyesine taze kanlar katmak amacıyla organize ettiği bir kariyer kampıdır. 3 gün sürecek olan kamp online iş simülasyonu ve case aktivitelerine katılmak; Tofaş'ı ve yöneticilerini yakından tanımak isteyen otomotiv sektöründe kariyer düşünen adaylar için mükemmel bir fırsat.

Bu kampa başvuru sonucunda uygun bulanan adaylar online iş simülasyonunda yarışacak ve en iyiler gerçek vakalar üzerinde Tofaş yöneticileri ile birlikte çalışmak için Hack-Auto'ya davet edilecek.

Bu yıl 22 -23 - 24 Aralık 2017 tarihlerinde Bursa fabrikasında gerçekleşecek kampa katılma şansı yakalamak için hemen başvur!

Başvuru için: www.hack-auto.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.