0
Gaziantep Web Tasarım

Gaziantep Web Tasarım

Gaziantep Web Tasarım

Kurumsal kimliği en iyi şekilde yansıtabilmek ve tanıtabilmek amaçlı yapılmış olan tüm programları yapabilmek amacı sağlayarak ağ ortamında hem ulusal hem de uluslararası platformda ve yayınlanan online olarak kurulan sistemlerle web sayfası hazırlanması ve sayfanın oluşma aşamasına web tasarımı ismi verilmektedir.

Bir bütün halinde yer alan ve aynı sistem içerisinde bulunan web sayfalarını bir araya getirmesi işlevini tüm internet sayfaları yerine getirmektedir. Konu ile alakalı ses kaydı, metin, fotoğraf ve video benzeri hem görsel hem de iletişim araçlarını kullanma seçenekleri meydana getirilmektedir.

Bu tip tasarımlar aşamasında Gaziantep web tasarım ile daha kaliteli ve kalıcı site kurulumu yapmak oldukça mümkündür.

Web tasarım hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Gaziantep web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Gaziantep PHP Web Tasarım

İşletim sistemi üstünde bir “Servis" olarak çalışma sağlayan yazılıma verilen isimdir. Apache, Ngnix, LiteSpeed başlıca bilinmekte web server servisleridir. LiteSpeed ve Ngnix kullanım alanlarına göre rekabetçi hızlarda çalışma performansı göstermektedirler.

Ancak ikisi de Apache’ye göre oldukça hızlı sistemlerdir. Şuan için pastanın büyük parçasının Apache’de yer aldığını görüyoruz. Bunun nedeni, Linux üzerine kurulmuş olan ana yazılım olmasıdır. Bizim tercihimiz tabi ki LiteSpeed ve Nginx’ten yana. Nginx’i kullanabilmek için biraz uzmanlaşmış olmanız gerektiğini hatırlatalım.

LiteSpeed ise daha kullanıcı dostu bir yazılımdır ve sonradan bu yarışa katılmış ücretli bir web server olmasına karşın bu kulvarın en hızlısı olarak bilinmektedir.

PHP dili hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Gaziantep web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Gaziantep WordPress Web Tasarım

Bir WordPress sayfası ile ilgili aylık destek ve bakıma ya da sadece acil WordPress yardımına ihtiyacınız duyuyorsanız WordPress destek hizmeti kadromuz wordpress kurulumundan, özel tasarım aşamalarına, problem gidermeden eklenti kurulumlarına ve hosting hizmetlerine kadar her anlamda size yardımcı olmaktadır.

Yeni baştan bir Wordpress kurulumu ve sonrasında temiz bir şekilde isteğinize göre tasarım kurulumları, gerekli eklentilerin eklenmesi ve güvenlik önlemlerinin yüklenmesi gibi bir çok kalem hizmeti sağladığımız bir pakettir. Bu paketimizde Satın almış olduğunuz temayı eksiksiz bir şekilde kurabilirsiniz.

Wordpress hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Gaziantep web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Gaziantep ASP Web Tasarım

Asp.net nedir? daha iyi anlayabilmeniz için bir kaç gerçek uygulama örnekleri ile ifade edelim. Tüm diğer Microsoft sayfalarında olduğu gibi eğitim portalı Açık Akademi Asp.net ürünü olarak bilinmektedir. Türkiye üniversitelerinin oldukça büyük bir kısmının öğrenci otomasyonları yine Asp.net ürünüdür.

Ebay, Hepsi Burada gibi alışveriş sayfaları ile Finans Bank, Vakıf Bank, Teb, Deniz Bank gibi bankaların internet siteleri ve internet şubeleri asp.net uygulamaları ile hazırlanmıştır.

ASP dili hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Gaziantep web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Gaziantep E-Ticaret Sitesi

E-ticaret sayfası kurmak için öncelikle iyi bir yazılım ve hosting altyapısına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu altyapıların yapılması için doğru yazılım ve tasarım karışımını ortaya çıkartmak, tecrübe ve beceri gerektiren bir işlemdir.

Online ürün satışı yapabilmek sadece bir online satış sitesinin tasarlanmasıyla yapılabilecek kadar basit ve sıradan değildir. E-ticaret sayfasının tasarımından sonra gerek reklam çalışmalarıyla, gerek SEO çalışmalarıyla destek verilerek dengeli bir ilerleme sağlamalıdır.

Bu ilerlemeye istinaden satış oranlarında artış görülmesi halinde beklediğiniz kazanç rakamlarına doğru hedeflerinizi koymanız gerekmektedir.

E-ticaret hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Gaziantep web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

YAZAR HAKKINDAYORUMLAR (0)