0
Erzurum Web Tasarım

Erzurum Web Tasarım

Erzurum Web Tasarım

Firmamız asla web sitenize ve marka kimliğinize otomatik yaklaşımlar ile yaklaşım sağlamaz. SEO ile beraber size arama motorlarında zirveyi kontrol edebilme olanağı tanır.

Kelime anlamı bakımından SEO için Arama Motoru Optimizasyonu (Search Engine Optimization) dense de, son gelişmeler ile beraber işin içerisinde UX Kullanıcı deneyimi de girmeye başlamıştır. Geleneksel SEO Stratejileri haricinde, alternatif sosyal medya projeleri de üreterek markanızı en doğru şekilde konumlandırıyoruz.


Hedef kitle analizlerinizi yaparak, tam anlamıyla sonuç odaklı çalışan firmamız ile SEO çalışması gerçekleştirdiğinizde, anlık olarak raporlama ve analiz kaynakları ile hedeflerinize doğrudan odaklanırsınız.


Firmamız SEO Geleceği olarak adlandırılan mobil SEO ‘da dönüşüm seviyelerinizi arttırmak için testler yapar, raporlar hazırlar ve sizlere her zaman yenilikçi çözümler sunarak, sayfanızın geleceğini hedefinize konumlar.

Web tasarım hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Erzurum web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Erzurum PHP Web Tasarım

Hosting seçimi aşamasında en önemli kriter yazılımınızın beraber çalışacağı altyapıyı doğru bir şekilde seçebilmenizdir. Web proje ihtiyaçları gelişmeye başladıkça kullanıcı etkileşimlerinin artış göstermesi ve bunun haricinde site içerik yönetiminin daha büyük önem kazanması performans için yeni çözümler meydana getiriyor.

PHP bir yazılım dilidir. Bu yazılım diline uygun olan bir işletim sistemi ve yan servisler seçimi yaparak projeleri yayınlama ihtiyacı, PHP Hosting söyleminin meydana çıkmasına sebep olmuştur. Web server, işletim sistemi, veri tabanı ana bileşenleri bu kombinasyonu meydana getirir.

PHP dili hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Erzurum web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Erzurum WordPress Web Tasarım

WordPress uzmanu ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize wordpress alt yapısı üstünde tüm bireysel ve kurumsal çalışmalarınızda ihtiyaç duyduğunuz her bölümde en kaliteli biçimde wordpress destek hizmeti sağlamaktayız.

Sizlere bulunmuş olduğunuz sektörünüze en uyumlu temayı hazırlayarak en hızlı şekilde kurulum ve gerekli ayarlamaları yapıyoruz. Böylelikle problemsiz ve güncel bir şekilde çalışan temanızı sayfanızda gönül rahatlığı ile kullanabiliyorsunuz.

Wordpress hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Erzurum web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Erzurum ASP Web Tasarım

Asp.net web uygulama sistemlerinin geliştirme (framework) çatısıdır. Microsoft’ un tasarlamış olduğu klasik ASP’ nin üstünde önemli değişiklikler yapılarak meydana getirilmiştir. Asp.net modern teknolojinin bir ürünüdür ve web siteleri, web uygulamaları ve XML web hizmetlerinin hazırlanmasına imkan tanır. Son olarak ASP.NET programlama dili değildir.

Asp.net ile bir web uygulaması hazırlayabilmek için .net dilleri içerisinden (C#, VB.net..) bir tanesi kullanılabilir. .Net platformunun nesneleri Asp.net içinde de kullanılabilmektedir. Asp.net ile bir web uygulaması tasarlamak için Visual Studio kullanılır.

ASP dili hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Erzurum web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Erzurum E-Ticaret Sitesi

E-ticaret, çalışmalarınızın sanal ortama taşınması anlamına gelmektedir. E-ticaretin amacı internet ağı aracılığı ile ticari işlerin sanal dünyada en hızlı, en basit ve en güvenilir şekilde gerçekleştirilmesidir.


E-Ticaret; Ürünlerin ve sağlanmış olan hizmetlerin internet aleminde sergilenmesini ve kolaylıkla pazarlanabilmesini sağlamaktır. Verilmiş olan siparişlerin internet aracılığıyla kolay satın alma yöntemleri ile alınabilmesini, satın alma koşullarının daha basit yönetilmesini, geniş güvenlik duvarı sayesinde müşterilerin üstünde güven hissi oluşturan bir portal sistem ortaya çıkartmaktır.

Başka bir deyiş ile e-ticaret şirket ve firmaların iş olanaklarının internet platformuna taşınması anlamına gelmesidir.

E-ticaret hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Erzurum web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

YAZAR HAKKINDAYORUMLAR (0)