0
Erzincan Web Tasarım

Erzincan Web Tasarım

Erzincan Web Tasarım

Web tasarım dediğimiz zaman aklınıza ne gibi şeyler geliyor bir düşünelim. Aslına bakacak olursanız düşünmeyle bitmeyecek kadar büyük bir sahadan bahsettiğimizin sizde farkına varacaksınız. Web Tasarım günümüz teknolojisinde küçük büyük firmalara, esnafa, şirketlere bir anlamda zorunlu hale gelmiştir. Biz de Erzincan web tasarım firması olarak web alanında ki tüm ihtiyaçlarınıza profesyonel, güvenilir ve teknolojik çözümler üretmek için çaba sarf ediyoruz.

Web Tasarım aslına bakacak olursanız çok sayıda kişinin yapabileceği kadar kolay görünen, ancak yeteri düzeyde teknik bilgi olmayınca yapılan sayfanın hiç bir işe fayda sağlamayacağı ve milyonlarca çöp sayfanın içerisinde yer alacağı kaçınılmaz bir durumdur.

İnternet sayfanızın yalnızca tasarımı anlamında değil yazılım anlamında da profesyonelce kodlanması sayfanıza ulaşımı kolaylaştırıp, kullanıcı odaklı bir hale getirilmesi sağlamaktadır. Erzincan Web Tasarım firması olarak sektöre uzun süre önce başlayan firmamızdan hizmet alan müşterilerimizin her birinin adım adım teknoloji ile büyüme gösterdiklerini keyifle izledik ve gördük.

Erzincan da Otel, Restoran, Oto Kiralama0 Öğretmenevi, İthalat İhracat Firmaları, Turizm Firmaları gibi çok sayıda sektörde yer edindik. Bunun yanında İstanbul, Ankara, Samsun, Erzurum, Bursa gibi çok sayıda büyük ilde e-ticaret sistemlerimiz ile birçok şirketi sanal dünya ile tanıştırdık.

Web tasarım hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Erzincan web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Erzincan PHP Web Tasarım

PHP'yi Javascript gibi kullanıcı yönünde çalışma sağlayan dillerden ayıran, sunucu tarafında çalışıyor olmasıdır. Örneklerle gösterilen kodları kendi sunucunuzda çalıştırırsanız, sayfanıza bağlanan ziyaretçiler kodu göremezler ve müdahale edemezler, sadece sonucu görebilirler.

İsterseniz HTTP sunucunuzu ve bütün HTML dosyalarınızı PHP dosyası halinde görüp işleyecek duruma bile getirebilirsiniz. Buna rağmen ziyaretçiler sizin gerçek anlamda sunucu taraflı bir uygulama kullandığınızı göremeyebilir ve fark edemeyebilirler.

PHP dili hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Erzincan web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Erzincan WordPress Web Tasarım

WordPress, MySql ve PHP ile yazılmış olan açık kaynak kodu bulunan bir CMS(Content Management System) , yani bir içerik yönetim sistemidir. WordPress günümüz teknolojisinde çok sayıda firma ve şahıs tarafından kullanılmaktadır. Bunun nedeni sistemin hızlı bir şekilde çalışıyor olması, Google ve diğer arama motorları aracılığı ile hızlı index alması, kolay geliştirilebilen ve açık kaynak kodlu olmasıdır.

Wordpress hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Erzincan web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Erzincan ASP Web Tasarım

ASP, Active Server Pages (Aktif sunucusu sayfaları) kısaltması olarak bilinmektedir.

ASP bir Microsoft yazılımı olarak çıkmıştır.

ASP, IIS (Internet Information Services) alt kesiminde çalışan bir programdır.

IIS, Windows 2000, Windows NT 4.0, Windows XP Professional ve Windows 7 Ultima CD'sinde yer alan hazır bir program paketi olarak bilinmektedir.

Bunun yanında Windows 95/98'de PWS (Personel Web Server) ile de ASP kodlarını rahatlıkla çalıştırabilirsiniz.

ASP dili hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Erzincan web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Erzincan E-Ticaret Sitesi

Erzincan web tasarım firması olarak kendi altyapımızla hazırlamış olduğumuz e-ticaret sayfaları ile siz değerli müşterilerimize hızlı ve güvenli hizmet sağlamaktayız.

Hazırlamış olduğumuz web sayfalarında yıllık lisans ücreti yer almaz ve siz değerli müşterilerimizden her yıl hosting ve domain yenilenmesi hariç herhangi bir şekilde ücret talep edilmez.

Teknolojiyi yakın bir çerçeveden takip ederek devamlı güncellemiş olduğumuz e-ticaret sunucularımızı müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu alanlara göre şekillendirmeye devam etmekteyiz.

E-ticaret hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Erzincan web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

YAZAR HAKKINDAYORUMLAR (0)