Hizmetlerimiz

E-ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitesi

   E-ticaret sitesi, insanların kolaylıkla alışveriş yapabilmesine imkân sağlayan teknolojik bir ticaret yöntemidir. E-ticaret, günümüzde kurumsal firmalardan KOBİ’lere hatta çok daha küçük işletmelere kadar her türlü sektördeki kuruluşlar için önemlidir. Müşteri ile aracı olmadan buluşma avantajı sunan elektronik ticaret sitesi ile ürün ya da hizmet yüz binlerce kişiye tanıtabilmekte ve aynı anda bu kişilere alışveriş yapma avantajı sunulabilmektedir. İzmir e-ticaret sitesi, internet üzerinden ürün veya hizmet satışı yapılmasını sağlayan bir web sitedir. Böyle bir web sitenin de profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi gereklidir. Art Web Tasarım Merkezi, web sayfası tasarımlarını profesyonel bir şekilde uygulamaktadır.

E-ticaret Sitesinde Güvenlik Esastır

İzmir E-ticaret sitesi üzerinden yapılan alışverişin güvenli olması esastır. Çünkü internet üzerinden verilen siparişlerin ödemesi, kredi kartı ya da banka kartı ile gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle alışverişin güvenli olması ve web sitesinin güvenlik duvarlarının çok iyi olması şarttır. İzmir e-ticaret sitesi uygulamalarını gerçekleştiren Art Web Tasarım Hizmetleri, profesyonel uygulamaları ile güvenli bir alışveriş sitesi avantajı sağlamaktadır. E-ticaret sitesi İzmir hizmetinde kusursuz tasarım ve güvenli hizmeti ön plana tutmaktadır. İnternet ortamında alışveriş yapılabilmesi için güvenli bir ödeme sisteminin olması gereklidir. Ödeme sistemi için sanal POS gereklidir. Bankalar web sitelerine ödeme almaları için sanal POS çözümü sunmaktadır. Ancak yeni işletmelerin sanal POS’lar almasında sıkıntı olabilmektedir. Genellikle bankalar firmaların bir ila iki yıl geçmişinin olması gerektiği şartını aramaktadır.

Güvenlik Açılığı Olmamalıdır

İzmir’de e-ticaret sitesi kurulumunda güçlü altyapısı ile hizmet veren Art Web Tasarım Merkezi, web sitesini güvenlik açığı olmadan tasarlamaktadır. Güncelleme ve sosyal medya desteği de sunan tasarım merkezi, İzmir e-ticaret siteleri ile ilgili site analizi ve müşteri takibinin yapılmasını da sağlamaktadır. Site analizi ve müşteri takibi hizmetinde ziyaretçilerin sitenin neresinde zaman geçirdikleri, hangi saat dilimlerinde web sitesinin ziyaret edildiği, bu ziyaretlerin satın grafiğini nasıl etkilediği gibi konular incelenmektedir. Web sitesi hizmeti sunulurken görsel düzenlemeler de önemlidir. Tasarım Merkezi, ana sayfa ve iç sayfalarda görsellerle öne çıkan bir tasarım gerçekleştirmekte ve dikkat çeken şablonlar oluşturmaktadır. Bu sayede ziyaretçilerin web sitesinde daha fazla zaman geçirmeleri sağlanmaktadır.