0
Düzce Web Tasarım

Düzce Web Tasarım

Düzce Web Tasarım

Düzce web tasarım firması olarak siz değerli müşterilerimize en kapsamlı web tasarım çözümleri sunmaktayız. Düzce Web Tasarım ve Web yazılım hizmetlerinde sektörün en çok bilinen markaları arasında yer almaktayız. Düzce Web Tasarım firması, web tasarım hizmetlerinde Türkiye’nin ilkleri içerisinde bulunmaktayız.

Düzce Web Tasarım firmaları içerisinde ön sıralarda yer almanın haklı gururunu yaşamaktayız. Web sayfası bir firmanın ön yüzünü ve kişiliğini yansıtmaktadır. Web tasarım firmaları da bu sitelerin aynası niteliğindedir.

Düzce Web Tasarım firması kurulmuş olduğu ilk günden itibaren sadece mutlu müşteri ve mutlu web tasarım firması görüntüsünün meydana gelmesi, memnuniyet devamlılığının olmasını hedefleyerek çalışmalarını devam ettirmektedir.

Hedef kitleye hitap etmek için gereken bütün detaylı analizleri yaparak web tasarım SEO hizmetleri konusunda da en mükemmel sonuçları alarak yazılım ve alt yapı işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Modern ve şık web tasarım SEO trendlerinin web tasarımı hizmetleriyle birleşmesi, güncel uygulamaların yerini alması, web tasarım firmaları için en önemli unsurda farklılıklar oluşturmak için gece gündüz çalışmaktadır.

Düzce PHP Web Tasarım

PHP programlama dilinden bahsederken ilk olarak cevap vermemiz gereken soru şudur: PHP dili nedir? Personal Home Page’nin kısaltması ile PHP olarak adlandırılan bu yazılım dili çok amaçlı ve geniş kullanım alanına sahip bir programlama dilidir.

Rasmus Lerdorf tarafından kişisel web tasarımlarını yönetebilmek için kullanmış olduğu betiklerin yeniden kodlanması ve PHP/FI (Personal Home Page/Forms Interpreter - Kişisel Ana Sayfa/Form Yorumlayıcı) adının verilmesiyle bu uygulama 1995 senesinde dünyaya duyurulmuştur. 1997 senesinde ise web siteleri için geliştirilmeye başlayarak küresel kullanıma açılmıştır.

PHP’yi ön plana çıkaran en önemli özellik ise web siteleri için yaygın bir biçimde kullanılan HTML, XHTML kodlarının bazı zamanlarda özellikle kullanıcı etkileşimli siteleri için yeterli düzeyde olmamasıdır.

PHP dili hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Düzce web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Düzce Wordpress Web Tasarım

Kullanıcı dostu, hedef kitlenize responsive, uygun ve arama motorları için full optimize edilmiş web sitelerinin tasarımlarını yapmaktayız.

Woocommerce ile bütün banka şubelerinden ödeme işlemi yapabileceğiniz profesyonel e-ticaret sitelerini en uygun fiyatlarda siz değerli müşterilerimize hazırlıyoruz.

Themeforest gibi kaynaklardan elde etmiş olduğunuz fonksiyonel temaların içerikleriyle birlikte kurulumu yaptıktan sonra teslim ediyoruz.

Tasarımlarınızı HTML5 - Bootstrap ile mobil ve SEO uyumlu olarak wordpress' e entegre ediyoruz.

Wordpress sayfalara teknik destek ve geliştirme hizmeti veriyoruz.

Wordpress hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Düzce web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Düzce ASP Web Tasarım

ASP sayfaları sunucu tarafında çalışma sağlayabilen kodlar içerir. Bu şekilde dinamik bir şekilde web sitesi oluşturabilmenizi sağlamaktadır. ASP dosyalarının içinde bazı yerleşik nesneler yer alır.

Bunun haricinde ASP dosyaları bileşenlerle de zengin bir hal almaktadır. E-posta gönderme, veri tabanları ile çalışma ya da dosya sistemine erişimi sağlamaktadır. Bunun için ASP ile yapacaklarınızın sınırı yoktur.

ASP dili hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Düzce web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

Düzce E-Ticaret Sitesi

E-ticaret ya da elektronik ticaret çevrimiçi olarak yapılmakta olan ticari işlemlerinizi gösteren bir terimdir. Basit bir tabirle ifade edecek olursak; “internet üzerinden hizmet ya da ürün alımı" olarak adlandırabiliriz.

İnternet üzerinden herhangi bir ürünün satın alınması ya da satılması, e-ticaret hizmetlerine dahil olmaktadır. Günümüz teknolojisinde internet kullanımı yapan kişilerin bir çoğu bu şekilde e-ticaret sistemi ile alışverişlerini yapmaktadır.

E-ticaret hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için Düzce web tasarım firmamız ile iletişime geçin.

YAZAR HAKKINDAYORUMLAR (0)