Hizmetlerimiz

Basılı Malzemeler

Basılı Malzemeler

Basılı malzemeler, tasarımı özen isteyen önemli bir işlemdir. Ürün ya da hizmet satışı yapan tüm şirketlerin basılı malzemelerle tanıtım yapması bir gelenektir ve ayrıca zorunluluktur. Bunu yapmayan şirketlerin markalarını, ürünlerini ve hizmetlerini tanıtması imkânsızdır. Art Web Tasarım Hizmetleri, tüm basılı malzemeleri güçlü tasarım ekibi ile oluşturmaktadır.

El İlanı Ekonomiktir

İzmir’de basılı malzemeler arasında bulunan el ilanı, ilan ve reklamlar için en ekonomik tanıtım aracı olarak bilinmektedir. El ilanlarında genellikle duyurular yer almakla birlikte reklamlar da bulunabilmektedir. El ilanlarının sade olanı tercih edilmektedir. İyi kurgulanmış bir el ilanı, uzun vadede sadık müşteri kazandırmaktadır. Art Web Tasarım Merkezi bu konuda da destek vermektedir.

İzmir Basılı Malzemeler Profesyonelce Tasarlanmalı

Basılı malzemeler İzmir hizmetinde menünün de önemli bir yeri vardır. Menü tasarımı yapılırken kullanılan fotoğrafların çok iyi çekilmiş, canlı ve dikkat çekici olmasına özen gösterilmelidir. Ayrıca görsellerin müşterinin iştahını kabartacak özellikle bulunmasına dikkat edilmelidir. Menü tasarımında firmanın sunduğu tüm ürünler yer almalıdır.

Katalog Tasarımı

Katalog da İzmir basılı malzemeler arasında önemli bir yer tutmaktadır. Kataloglar, şirket ya da markaların ürün ve hizmetlerinin satışının iyi olması için tasarlanmaktadır. Bu nedenle de katalogun tasarımının kaliteli olması esastır. Ancak tek başına katalog tasarımı yeterli olmamaktadır. Pazarlama teknikleri ile ürün ve hizmetin kalitesi de önemlidir. Art Web Tasarım Merkezi,  tasarım ekibi ile kaliteli katalog tasarımları gerçekleştirmektedir.

Tebrik Kartı Tasarımı Özen İster

Tebrik kartı da basılı malzemeler arasında önemlidir. İzmir basılı malzemeler arasında bulunan tebrik kartı tasarlanırken kısa ve samimi olmalıdır. İçerik, kutlanan kişinin yakınlık derecesine göre değişebilmektedir. Ayrıca içerik samimi olmalı, kalıplaşmış ifadelere yer verilmemelidir. Art Web Tasarım Merkezi, temiz bir Türkçe ile yazılan tebrik kartları tasarlamaktadır.

Kitap ve Dergi Kapağı Tasarımı Uzmanlık Gerektirir

İzmir’de basılı malzemeler içinde kitap ve dergi kapağı tasarımı da vardır. Dergi kapağı kusursuz bir şekilde tasarlanmalıdır. Kitap kapağı tasarımı da kitabın içeriği kadar önemlidir. Kitabın kapağı, kitabın dikkat çekmesini sağlamalıdır. Kitap kapağı tasarımı yapılırken kriter bulunmamaktadır. Tasarımcı, özgün bir şekilde çalışma yapmalıdır. Ancak bu özgünlük, kitabın içeriği ile çelişmemelidir. Dergi ve kitap kapağı tasarımı için profesyonel destek alınması, satış rakamlarını pozitif yönde etkilemektedir. Art Web Tasarım Merkezi, tebrik kartı ile kitap ve dergi kapağı tasarımında bilgi ve deneyimlerini  müşterisi ile paylaşmaktadır.

Araç Üstü Grafik Uygulamaları

Araç üstü grafik uygulaması da İzmir’de basılı malzeme çeşitlerindendir. Araç giydirme olarak adlandırılan grafik uygulamasının da kusursuz olması, çalışmada gerekli bilgilerin yer alması önemlidir. Uygulamanın da profesyonelce yapılması şarttır.

Davetiye Tasarımı

İzmir basılı malzemeler arasında bulunan Davetiye tasarımı da titizlikle çalışılması gereken bir iştir ve profesyonel bir şekilde yapılması gereklidir. Tasarım bilgisi bulunmayan kişilere davetiye tasarlattırmak, davet edilen kişiye yapılan bir hakaret olarak nitelendirilmektedir.

CD Kapağı ve Kitapçığı Tasarımı

Basılı malzemelerin arasında cd kapağı ve kitapçığı tasarımıda yer almaktadır. CD kapağı ve kitapçığı tasarımı yapılırken özen gösterilmelidir. Bu tasarım yapılırken içerik tam olarak yansıtılmalıdır. Tasarım uygulamadan önce ön bilgi alınmalı sonrasında da tasarım aşamasına geçilmelidir. İzmir basılı malzemeler hizmetini sunan Art Web Tasarım Merkezi, cd kapağı ve kitapçığı tasarımını da uzman ekibi tasarlamaktadır.

Stand Kaplama Yaratıcılık İster

Stand kaplama ise yaratıcılık isteyen bir uygulamadır. Standın kusursuz bir şekilde kaplanması, kesim yerlerinin iyi ayarlanması önemlidir. Özellikle firma logosunun geldiği yerin kesilmesi, çirkin bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. İzmir’in basılı malzemeler uygulamasını gerçekleştiren Art Web Tasarım Merkezi, stand kaplama hizmetini kusursuz olarak yerine getirmektedir.